Hiszpańskie wybrzeża – na które z nich warto postawić?

| Marzec 29, 2018 | 0 Comments

Słoneczna Hiszpania to idealny kierunek wielu wakacyjnych wypraw – szczególnie dla tych, którzy chcą spędzać czas na zabawie w morzu oraz na opalaniu się na pięknych plażach. Jakie regiony Hiszpanii mogą się dla takich osób okazać doskonałym miejscem na urlop? Oto najważniejsze informacje na temat tych wybrzeży, które od lat są wyjątkowo chętnie polecane przez znane biura podróży z całego świata.

Jednym z najpopularniejszych regionów turystycznych, jakimi może się pochwalić Hiszpania, jest Costa Blanca. Piękne plaże i doskonałe zagospodarowanie sprawiają, że Białe Wybrzeże stało się równie popularne, jak oblegane przez turystów z całego świata Costa del Sol. Jakimi walorami może się pochwalić Costa Blanca? Plaże pokryte jasnym piaskiem, piękny port Alicante – oto najważniejsze atrakcje, jakimi może nas tu zachwycić Hiszpania. Innym regionem, na terenie którego znane biura podróży tak chętnie organizują wczasy, jest Costa Brava. Piękne krajobrazy, modne kąpieliska oraz liczne zatoki sprawiają, że turystyka od lat ma się tu doskonale. Loret de Mar, jako jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych w tej części kraju, również zasługuje na uwagę. Gotycki kościół i malownicze uliczki sprawiają, że turyści na terenie tego miasta coraz chętniej spędzają swój wolny czas.

Hiszpania i jej malownicze wybrzeża to idealny cel dla tych, dla których udany urlop oznacza przede wszystkim możliwość relaksowania się na plaży. Costa del Sol, Costa Brava i Costa Blanca to ciekawe kierunki, którymi od lat interesują się biura podróży. Dzięki temu każdy z nas może skorzystać z wielu ciekawych ofert spędzenia wakacji w tej części Hiszpanii, która kusi pięknymi plażami oraz słońcem.

Tags: , ,

Category: Turystyka

About the Author ()

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *